Whatsapp SİPARİŞ VE BİLGİ HATTI
 

Hakkımızda

Yeşilyurt Kerestecilik

Yeşilyurt Kerestecilik,  Aydın’ da ahşap ambalaj sektöründe üretim yapan bir firmadır. Şirketimiz  ahşap palet, sandık, kereste,  tomruk satışı, ithalatı ve ihracatı yanı sıra çeşitli ahşap ürünler alanında faaliyet göstermektedir.

2006 yılından itibaren ISPM-15 işaretleme sertifikasına sahip olan firmamızın üretimi ısıl işlemli palet, sandık ve keresteden oluşmaktadır.  Firmamız palet sektörünün haricinde  kalıp sektörünün vazgeçilmezi haline gelen (PLYWOOD) Su Kontrası ürünlerinin ithalatını yaparak siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Firmamız  tecrübe ve birikimlerini bugüne dek koruyarak piyasanın gelişen ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet kalitesini, çeşitliliğini artırarak istikrarlı çizgisiyle yoluna devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimi, 2000’li yılların sektörel beklentisine cevap verebilmek adına teknolojisini ve kalite yönetimini de geliştirerek, sektöründe lider ve saygın firmalar arasında hak ettiği yerini siz değerli müşterilerimiz sayesinde almıştır.

Firmamız müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek piyasanın gelişen ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet kalitesini, çeşitliliğini artırarak istikrarlı çizgisiyle, eğitimli personeli ile yoluna devam etmektedir.

Firmamızı tercih etmenizin yanında üretimini ve ithalatını yaptığımız ürünler hakkında görüş ve tavsiyelerinizi bekliyoruz.  Başarıyı ve mutluluğu paylaşmak dileğiyle…

ürünlerimiz

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı